Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Ohayo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Vampires
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 41
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/07/2011

MesajSubiect: Re: Ohayo   Joi Iul 28, 2011 2:15 am

unde este posta fata in fata cu posta
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CuraJ
Ninja
Ninja

Numarul mesajelor : 100
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/07/2011

MesajSubiect: Re: Ohayo   Joi Iul 28, 2011 2:24 am

Posta de langa sectia 20? il stii pe raposatul Fluturas (Robert)?
Sus In jos
Vampires
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Joi Iul 28, 2011 2:31 am

nu stiu absolut pe nimeni
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 3243
Varsta : 24
Localizare : Targoviste>.<
Data de inscriere : 31/12/2007

MesajSubiect: Re: Ohayo   Vin Iul 29, 2011 10:22 pm

Vampires, te rog modifica semnatura.
Nu ai voie cu semnaturi asa mari, sunt acceptate doar imaginile mai mici, si fara video

Deasemenea este interzis sa faci posturi consecutive, iar un post trebuie sa aiba peste 3 cuvinte.
Te sfatuiesc sa treci pe la Reguli^^

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://japan-fans.forumotion.com
Vampires
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Vin Iul 29, 2011 11:37 pm

Deasemenea este interzis sa faci posturi consecutive, iar un post trebuie sa aiba peste 3 cuvinte.

Daca imi spui si mie unde am facut posturi consecutive ca io nu stiu si in afara de asat team rugat sa-mi sami schimbi Nik-ul si vad ca nu prea ai chef eu dece sa resprct aceste reguli daca eu nu sunt respectat in afara de asat eu nu cred ca incurca pe cineva sau pe careva semnatara pe care eu o pun daca nu iti place chiar te rog sa ma stergi din acest forum mersi
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 12:17 am

chiar pe aceasta pagina, primele doua posturi sunt scrise de tine. daca voiai sa mai adaugi ceva apasai pe butonul "Edit" si continuai.

Pentru schimbari de nick-uri se anunta aici. Tu mi-ai trimis un mesaj privat (pe care nu l-am observat mai devreme) acum 2 ore. Si nu se numeste ca nu am 'chef', pentru ca se intampla sa fiu om, am probleme si lucruri de rezolvat, si nu sunt un robot care schimba nick-uri la comanda. Daca treceau 2 saptamani intelegeam, dar daca nu ti-am implinit cererea in 2 ore nu inseamna ca nu esti respectat. In plus, nu te-a obligat nimeni sa te inregistrezi pe forumi, ai facu asta din proprie initiativa, asadar, pentru a te integra aici si a castiga respectul celorlalti trebuie sa dai tu intai dovada de respect pentru noi, cei cu vechime, ca in orice grup, de altfel. Atitudinea ta agresiva nu dovedeste deloc respect. Daca nu iti convine esti liber sa pleci.
Pt semnatura, nu e vorba de placut sau nu, insa din cauza imaginilor mari si filmuletelor, pagina se va incarca mai greu, mesajele vor fi mai greu de observat iar aspectul va fi deformat.

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vampires
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 12:24 am

Scuze prima oara am scris la schimbari nike care a stat acola cam vreo 4 zile si pe care nu am primit nici un raspuns si apoi mam gandit sati trimit prin mesaj privat
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 12:43 am

Da? Imi poti pune link-ul de la mesajul din 'Schimbari de nick-uri'? Eu nu am vazut niciun mesaj de la 'Vampires' acolo. Sau ai cumva conturi multiple? Suspect
Am creat acel subiect pentru ca toti ceilalti membri sa poata vedea cand cineva isi schimba nick-ul. Altfel, as sti doar eu iar ceilalti nu si-ar da seama cu cine discuta.
Nu stiu de ce ma mai chinui sa-ti explic, observ ca orice as spune este peste puterea ta de intelegere.

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vampires
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 12:55 am

cand cineva deschide un forum sau altceva ar trebui sa ma-i intre si el sa vada ce se mai intampla pe acel forum, sa vada ce a mai scris lumea si daca e poate daca cineva are nevoie de ajutor sau de altceva ar fi indicat sa il ajute cat de repee posibi nu ?
Daca cineva scrie sa zicem azi pai ar trebui cam in patru zile sa se raspunda nu peste o saptamana sau peste o luna asta in seamna sa fi un Admin cat decat carect fata de cei care se inregistreaza pe un forum imi cer scuze daca sunt asa de dur sau cum vrei tu sa imi spui dar asta cred eu si sper ca poate daca e sa imi schimbi si mie nikul iar eu voi incerca sa nu mai fiu asa de nervos sau mai bine ai putea pur si simplu sa ma stergi de pe forum pentru ca stiu ca poti face asta ca eu pe urma sa nu ma mai pot conecta eu unu sper ca nu am suparat pe nimini si sper ca m-am facut inteles iti multumesc
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 1:16 am

Ehe...lasa ca te faci tu mare si n-o sa mai gandesti asa^^ Cand ai un bac de dat, niste atestate si o admitere la facultate n-o sa iti mai pese de niciun forum, blog, sau ce vrei tu, tot ce inseamna 'pagina virtuala', si de multe altele.
Asa ca nu poate nimeni, nici macar el insusi, sa hotarasca in cat timp un admin va avea timp sa rezolve cererile membrilor (care nu respecta nici regulamentul).
Daca vrei sa iti schimb nick-ul, ti-am spus ce ai de facut. Trebuie sa scrii in sectiunea speciala si ti-am explicat importanta acestui lucru.
Gandeste-te ca e ca in viata, nu poti duce o scrisoare la banca, trebuie sa o pui la posta. Iar daca posta este inschisa sau angajatii sunt in concediu de odihna trebuie sa astepti pana cand isi vor relua activitatea, nu le poti ordona oricand sa faca ce vrei tu.^^

Este ultimul avertisment legat de limbaj, daca continui sa folosesti limbaj de mess, fara semne de punctuatie, vei primi ban.(nu din cauza atitudinii tale, ci din cauza nerespectarii regulamentului)Imi este foarte greu sa iti descifrez mesajele.
Si by the way, nu se scrie nici 'nike', nici 'nik', este 'nickname' sau, daca vrei, pe scurt, 'nick'

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vampires
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 1:17 am

Loso balata nu ami vreau sa spun decat atat stergemi contu mersi
Sus In jos
Vampires
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 1:20 am

scuze dar nu vezi cati ani am am 22 asa ca nici nu ma intereseaza de bac ma doare undeva de bac nu imi doresc dact sa fiu liber si sa fac ce vreu eu fara sa mi sa zica ca nu ai voie asia sau mai stiu eu ce
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 1:23 am

nu ma intereseaza cati ani ai scris ca ai, oricine poate sa-si puna varsta falsa^^
citind mesajele sunt sigura ca ai trecut bacul cu brio, mai ales proba de limba romana

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ohayo   Sam Iul 30, 2011 1:45 am

Done...ban pe IP^^ felicitari!