Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

La mulți ani Midori!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vrexo
Gaijin
Gaijin

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Localizare : Galati
Data de inscriere : 03/06/2009

MesajSubiect: La mulți ani Midori!!!   Lun Aug 02, 2010 1:46 pm

Am tot căutat secțiunea în care să scriu asta dar.. E cam 3:35 după miezul nopții, sunt obosit după mult mult gândit la un progrămel și mă doare și capul și nu vreau să mă culc înainte să zic asta pentru că mâine probabil o să mă trezesc târziu.. și o să am treabă.. și apoi o să regret că după ce m-am ținut 3 zile să nu ratez evenimentul a trecut ziua. Și deh, doar asta e secțiunea cu evenimente, și ăsta e un eveniment, nu? Mai ales că dacă am calculat / îmi amintesc bine, devii majoră! Deci:
La mulți ani Alina! (ceva îmi spune că nu prea-ți plăcea să ți se zică așa dar.. deh, așa-i viață) Toate cele bune și frumoase, fericire, multă fericire și.. err.. îmi cer scuze dacă am greșit secțiunea, am un dublu post sau mai știu eu ce, poți muta postul dacă e, deh, tu ești adminu') clap clap clap (L-aș fi pus și pe ăsta: kiss dar mi-e să nu-și dea lumea ochii peste cap și să interpreteze :shock: ).
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vrexu.com/
meisekimu
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 337
Varsta : 21
Data de inscriere : 02/08/2010

MesajSubiect: Re: La mulți ani Midori!!!   Lun Aug 02, 2010 8:43 pm

ハッピバスデイ!=D Uhm, nu ma prea pricep la urari de genu' dar anywayz, toate cele bune si bafta in tot ce vrei tu sa faci!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
~DemonGaara~
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 274
Data de inscriere : 03/07/2010

MesajSubiect: Re: La mulți ani Midori!!!   Lun Aug 02, 2010 9:17 pm

OTANJOBI OMEDETO b-day sory for late reply dar aici conexiunea este foarte proasta 10 ani sa se incarce^^anyway sper sa ajungi acolo unde doresti cat mai repede si toate cele bune clap sper ca ai avut o petrecere frumoasa^^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La mulți ani Midori!!!   Astazi la 8:50 pm

Sus In jos

La mulți ani Midori!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Stuff :: Evenimente-
Mergi direct la: