Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Yukan Club

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
aki
Hatamoto
Hatamoto

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 23
Localizare : Prin Iasi pe undeva
Data de inscriere : 17/06/2008

MesajSubiect: Yukan Club   Sam Iul 31, 2010 9:00 pm

Yukan Club

Gen: comedie, scoala, putin mister;
Numar episoade: 10;

Actori:

Shochikubai Miroku - Akanishi Jin
Kikumasamune Seishiro - Yokoyuma Yu
Bido Granmarie - Taguchi Junnosuke
Kenbishi Yuri - Minami
Hakushika Noriko - Kashii Yu
Kizakura Karen - Suzuki Emi

Plot:

Shochikubai Miroku este fiul unui comisar de politie si al unei mame ce calatoreste. Este un foarte bun luptator si are multe legaturi. Interesul lui: motocileta sa. Kikumasamune Seishiro este fiul unui mare director de spital. Este de asemenea un bun luptator si foarte inteligent. Bido Granmarie este fiul unui ambasador suedez. Este un playboy, intalnindu-se cu mai multe fete de odata. Kenbishi Yuri este fata unui bogat director recunoscut in toata lumea. Ii place sa manance mult si este si ea un bun luptator, desi nu il poate bate pe Seishiro. Hakushika Noriko este fiica unui faimos pictor iar mama ei provine dintr-o familie cu traditie in ceremonia ceaiului. Singura ei frica o reprezinta barbatii. Kizakura Karen traieste cu mama ei, un bogat dealer de bijuterii. Visul ei este sa se marite intr-o familie bogata folosindu-si stiulul si corpul atragator. Impreuna, acesti sase tineri au format 'Yukan Club', rezolvand mistere. La ce se pricepe 'Yukan Club' sa faca cel mai bine? Sa faca imposibilul sa devina posibil.

Poze:

Miroku:

Seishiro:

Bido:

Yuri:

Noriko:

Karen:

Momentan eu sunt doar la episodul 4 dar e amuzant >w<
Sper sa va placa^^

Daca sunt probleme cu pozele va rog sa imi spuneti; monitorul meu sa stricat iar acuma folosesc unul putin mai mare si de aceea worried

Ehhh... traducerea plotului e facuta dupa descrierea de pe mysoju >w>
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
azami
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 1006
Varsta : 28
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 13/01/2011

MesajSubiect: Re: Yukan Club   Mar Mai 31, 2011 1:47 pm

Chiar acum am terminat de vazut yukan club si mi s-a parut foarte tare :D
Ca sa fiu sincera am inceput sa ma uit mai mult din plictiseala si nu ma asteptam sa fie chiar asa fain :P A fost o intreaga aventura lol
Dintre personje cel mai mult mi-au placut yuri si miroku(jin a jucat chiar bine,e prima dorama in care l-am vazut).

Yukan Club
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Cultura moderna :: J-Dorama-
Mergi direct la: