Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Well, hi there!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ex-Nihilo
Gaijin
Gaijin

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 22
Data de inscriere : 13/11/2009

MesajSubiect: Well, hi there!   Vin Noi 13, 2009 10:10 am

bow ....well sunt noua pe aici. Am gast acest forum cand cautam informatii despre Japonia, tara ciresilor infloriti. Care au devenit fructele mele favorite inlove . Am dezvoltat o obsesie pentru cirese, mai ales anul trecut cand mai toate caietele mele erau pline cu cirese(adica le desenam). Cei drept mai stangaci, dar pentru orice exista un inceput. kitty

Ma pasioneaza scrisul si vreau sa ajung o scriitoare. La fel imi plac animeurile si manga, desi manga n-am reusit sa citesc decat asa pe rasfoite.
Imi place, deasemenea oppeningul de la GITS:SAC si GITS:SAC 2nd GIG.... pe care-l ascult chiar acum.
De curand am descoperit si muzica japoneza si acum sunt in cautare de noi catareti, care sa-mi creeze o stare de euforie atunci cand ii ascult. :cutee:

Deocamdata Yuki Kajiura e pe primul loc la capitolul catece japoneze, chiar daca e mai mult instrumentala. Ador vioara, desi nu am cantat niciodata la ea, dar sunetul ei vioi sau trist te induce foarte rapid intr-o stare diferita.

Nu sunt o persoana care sa iasa in evidenta, decat prin creeatile pe care le face.( nu sunt obisnuita sa vorbesc despre mine la pers. a III-a) m-pu

Well cam atat am avut in cap despre mine. Daca e ceva intrebati-ma si va voi raspunde(asta daca reusesc sa o fac la timp) blush2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dikarasu
Daimyo
Daimyo

Numarul mesajelor : 395
Data de inscriere : 06/08/2009

MesajSubiect: Re: Well, hi there!   Dum Noi 15, 2009 5:56 am

Bine ai venit!nu stiu ce intrebare ti-as mai putea pune oricum sper sa te distrezi si sa iti faci noi prieteni blobflower
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 3243
Varsta : 24
Localizare : Targoviste>.<
Data de inscriere : 31/12/2007

MesajSubiect: Re: Well, hi there!   Sam Noi 21, 2009 10:28 pm

Welcome Ex-Nihilo! victory
scuze de intarziere...

Draguta descriere...nici eu nu stiu ce sa te mai intreb..sper sa-ti faci multi prieteni si sa aflii multe despre japan

Happy posting
:(sailor):

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://japan-fans.forumotion.com
~Kumiko~
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 21
Localizare : mangalia,constanta
Data de inscriere : 14/10/2008

MesajSubiect: Re: Well, hi there!   Dum Ian 03, 2010 4:35 am

ayooo buna !!!
imi pare bine sa te cunosc! si mie imi place sa scriu si sa citesc si eu sper sa pot scoate macar o carte
sper sa ne cunoastem mai bine pe viitor!! blobtongue
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Well, hi there!   Astazi la 10:46 am

Sus In jos

Well, hi there!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Welcome :: Membri noi-
Mergi direct la: