Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

A true love [ some places + 18 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rima Touya
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 21
Localizare : Cross Academy
Data de inscriere : 19/11/2008

MesajSubiect: A true love [ some places + 18 ]   Vin Aug 28, 2009 12:00 pm

Gomen ca nu am mai postat demult...sper sa va placa ficul...

A true love

Chapter 1 : Encounter and first kiss

Avionul a decolat in sfarsit, dupa trei ore in care a fost in reparatii. Nu mai suport sa stau inca o secunda langa acel domn, pe care incepusem sa il urasc din tot sufletul. Nu era intocmai un domn, ci un tanar de aproximativ douazeci si trei de ani. In comparatie cu mine care aveam abia saptesprezece ani, era mult mai in varsta si trebuia sa il respect. Lucram ca servitoare in casa acestuia si nu il puteam contrazice sau incerca ceva ce l’ar fi deranjat. In unele momente as fi vrut sa fug, sa dispar, pentru a nu mai fi nevoita sa lucrez pentru familia lui. Stiam ca daca as fi incercat sa fac asta, stapanul m’ar fi gasit, iar atunci as fi sfarsit ca celelalte fete. In cel mai bun caz, m’ar fi obligat sa’mi petrec noptile cu el, dar in cel mai rau ar fi apelat la bataie. Am avut o astfel de experienta, cand doar am privit alt baiat, care nu era el. Inca ma durea corpul, dar nu imi mai pasa. Vroiam doar sa ma pot odihni, macar putin. Mi se inchideau ochii, in ciuda efortului meu de a’i tine deschisi. In acel moment am simtit cum cineva ma apucase de mana. Cand mi’am intors privirea, l’am vazut pe el. Kaoru Rutherford. Era un baiat frumos, dar in ciudat faptului ca frumusetea il caracteriza atat de bine, violenta era o calitate predominanta. Il uram mai presus de orice, dar in fata lui, nu reprezentam decat o alta fata pe care o va aduce in patul sau, mai devreme sau mai tarziu. Ma pierdusem in ochii lui de un albastru profund, dar m’am trezit din visare, in momentul in care m’a obligat sa imi pun capul pe picioarele lui, pentru a dormi, in timp ce el isi tinea mainile in parul meu.
Intrun final reusisem sa adorm, desi acea pozitie era destul de incomoda. Ma trezise intr’un mod destul de violent, asa cum facuse in acea saptamana. Din cauza banilor pe care ii avea, credea ca lumea se supune la picioarele lui. Eu insa, eram diferita, desi o perioada l’am iubit. Acel sentiment disparuse in ziua in care a incercat sa ma violeze. Din acea clipa am incetat sa il iubesc si am inceput sa ma comport normal. Fireste, nu i’a placut aceasta schimbare, dar nu aveam de ales. In scurt timp, l’am uitat, dar a avut grija sa nu ma mai atasez de nimeni. Toti cei pe care incepeam sa ii iubesc si ma iubeau, mureau. Am decis sa nu ma mai indragostesc de nimeni, pana in momentul in care voi fi strans destui bani pentru a putea pleca din acea casa. Din nefericire, aveam doua slujbe si imi era greu sa rezist. Ziua aveam grija de casa lui Kaoru, iar noaptea lucram ca ospatarita la un bar. Ma descurcam destul de bine, luandu’mi liber in unele zile, cand simteam ca nu mai rezist. Eram fericita, stiind ca in curand voi putea pleca. Auzisem cum aterizarea fusese anuntata, asa ca am inceput sa ma pregatesc de coborare, stiind ca va trebui sa ii duc eu bagajele.
In sfarsit reusisem sa cobor din acel avion si am inceput sa trag bagajele dupa mine. Am avut noroc. Mergeam cu limuzica personala a lui Kaoru, pana la vila si nu eram nevoita sa tarasc valizele prin tot orasul. Soferul a fost amabil si m’a ajutat sa pun geamantanele in port’bagaj. In semn de multumire, l’am sarutat pe obraz, dar Kaoru a observat acel gest. In interiorul masinii, am primit o palma peste fata din partea lui. Ma durea si as fi vrut sa plang, dar m’am abtinut si am acceptat toate jignirile lui. Tot drumul si’a tinut mana pe piciorul meu, uneori inaintand, pana cand il opream eu. Ma simteam destul de ciudat si vroiam sa scap de acel calvar. Nu mai suportam jignirile si maltratarile lui. Daca l’as fi denuntat, nu as fi avut unde sa mai locuiesc, iar cand ar fi iesit din inchisoare, s’ar fi razbunat pe mine. Drumul a fost destul de lung, dar in final am ajuns la vila lui Kaoru. Am coborat din masina si am fost nevoita sa ii car bagajele pana in camera acestuia. Am ajuns cu greu in incaperea unde statea tanarul si am inceput sa despachetez, asa cum imi ordonase.
In timp ce ii aranjam lucrurile in sifonier, in camera intrase Kaoru. Ma privise putin inainte de a intra la dus. Inca ma aflam in camera, cand el iesise din baie. Era imbracat cu un prosop, ceea ce m’a facut sa ma inrosesc si sa imi las privirea in jos. Se pare ca a profitat de acest lucru si m’a impins in perete. Am scos un mic scancet de durere, iar el mi’a ridicat mainile deasupra capului, tinandu’ma strans. Cealalta mana si’o plimba pe picioarele mele, iar apoi mi’a rupt bluza si a inceput sa imi sarute pieptul. Dorea sa ma faca a lui in acel moment, dar eu nu vroiam. Incercasem sa scap, dar efortul meu era zadarnic. Am reusit sa plec, abia in momentul cand atentia i’a fost distrasa de soneria telefonului sau. Am iesit din camera plangand si am vrut sa fug. M’am razgandit intr’o secunda observand ca este aproape noapte. Am privit ceasul si am vazut ca se facuse ora sapte. In patruzeci si cinci de minute trebuia sa fiu la bar. Am intrat in baie, pentru a ma spala pe fata. In cateva minute am fost gata si nu mai trebuia decat sa ma imbrac. Mi’am ales o fusta de blugi si o bluza rosie fara maneci. Mi’am pus pantofii cu toc, si mi’am prins parul intr’o coada. Mi’am luat geanta in care aveam telefonul si niste bani. Am iesit din camera si am reusit sa ma strecor fara sa ma observe nimeni. In cateva minute ajunsesem in strada.
In jumatate de ora am fost in fata barului. Ca de obicei , Dante si Shou m’au intampinat, nu doar pe mine, ci si pe prietena mea May. Aceasta mi’a sarit in brate ca de fiecare data. Am inceput sa radem, dar nu I’am spus ce am patit, desi imi era ca o sora. Dupa ce baietii ne’au spus ca putem intra, amandoua am patruns in acel local. Ne’am dus in spatele barului, unde aveam camerele noastre. Acel bar era in genul unui hotel. Am ramas putin pentru a discuta, dar am fost chemate de sef, care ne’a rugat sa ramanem peste noapte, pana cand se va reintoarce el. Am acceptat si am inceput sa ne ocupam de bar si sa servim clientii. Era o seara destul de frumoasa, pana cand in momentul in care l’am zarit pe el. Un tip brunet, cu cercel in urechea stanga, cu ochii albastri. Era imbracat atat de rebel, iar manusile pe care le purta erau superbe. Ma uitam la el pana cand prietena mea m’a atins.
- Hey, Yuki ! Ti s’a intamplat ceva ? Inteleg ! Te uiti la tipul de acolo ! imi spune ea zambind si continuand sa ma priveasca.
- Nu ! Inceteaza, May ! Nu ma uitam deloc la el. Ce vroiai sa imi spui ? o intreb eu, incercand sa ascund faptul ca il sorbeam din privire pe tip.
- Daca ai fi fost atenta, ai fi auzit cand ti’am zis ca facem schimb. Eu stau la bar si tu servesti clientii. Acum, du’te si du whisky’ul asta tipului pe care il priveai mai devreme, imi spune ea destul de fericita.
Am ascultat’o si am oftat. Am luat tava cu sticla de whisky si am un pus un pahar langa. M’am indreptat catre masa unde statea. Am pus tava pe masa si am desfacut sticla. Am inceput sa ii torn whisky, dupa care am adaugat gheata. Mi’am cerut scuze si am vrut sa plec, dar m’a prins de mana si m’a oprit. Mi’a spus sa ma asez langa el, dar inca aveam indoieli in ceea ce priveste chestia asta. Nu stiam daca e bine sa stau la aceeasi masa cu un client. Am acceptat in final si m’am asezat pe unul din scaunele din fata lui. Cand a vrut sa imi spuna ceva, intrase Shou, care a inventat un pretext si m’a dus in una din camerele libere ale hotelului. Nu era singurul care isi facuse griji in privinta tipului. In urma lui, aparuse si Dante, care parea destul de ingrijorat. Nu stiam ce se petrece cu ei, desi erau destul de speriati. Nu stiam ce avea sa se intample, dar nici macar nu imi imaginam. Pot spune ca eram destul de proasta, desi stiam cum sunt oamenii cu adevarat. Amandoi ma priveau destul de ciudat, iar eu nu intelegeam motivul.
Am inceput sa ma sperii de privirea lor si de faptul ca respirau greu. Erau destul de zgariati si nu stiam de ce. Incepusem sa tremur. Shou m’a apucat de umeri si mi’a zis ca trebuie sa plec. Nu vroiam sa ma reintorc la vila, ci vroiam sa il privesc pe acel tip toata seara. Pare stupid, dar cred ca m’am indragostit de el. Eram cam imatura pentru varsta mea, dar imi era destul de greu sa ma descurc. Mi’au spus diferite lucruri care m’au speriat. Am fugit si am vazut ca acea persoana plecase. In scurt timp am parasit barul, plangand fara motiv. Incepuse sa ploua, iar eu nu aveam umbrela. Nu mi’am dat seama pe unde merg, ci alergam fara tinta. M’am oprit pentru a rasufla si abia atunci am sesizat. Eram in cel mai periculos cartier si trebuia sa gasesc o solutie rapida, pentru a iesi neobservata. Am inceput sa merg mai incet, pentru a nu atrage atentia, dar nu am reusit. M’am intalnit cu una din gastile care isi faceau veacul pe acolo. Din cate auzisem si citisem, se parea ca el si amicii lui, erau cei mai periculosi din zona, dar de asemenea erau si traficanti. Mi se facuse frica si incercasem sa fug, cat mai aveam timp. Nu am reusit. Unul dintre ei m’a prins si ma obligat sa merg cu ei. A trebuit sa fiu linistita, desi tremuram. As fi vrut sa fac macar ceva care sa ii enerveze si sa mor in acel moment, dar imi amintisem de parintii mei. M’au dus printre blocuri pana cand s’au intalnit cu seful lor. Unul din ei, m’a obligat sa imi ridic privirea si sa ma uit in ochii acelui tip. Am fost surprinsa cand am vazut ca era exact cel care imi ceruse sa stau la masa cu el. De asemenea, nu am fost singura uimita. Acel baiat a scapat tigara si sticla de rom pe jos. Le’a spus celorlalti sa plece si m’a tras dupa el. M’a obligat sa il urmez pana la al sapte’lea etaj al blocului. S’a oprit in dreptul unei usi, pe care a deschis’o si m’a bagat inauntru, apoi a inchis’o. Mi’a spus sa ma asez, facandu’mi semn in legatura cu locul unde trebuie sa stau.
Am facut cum mi’a zis. S’a indreptat catre mini’barul pe care il avea in apartament si luase doua pahare de votca. M’a servit si pe mine cu unul, dar i’am spus ca nu beau. Nu i’a placut faptul ca l’am contrazis, asa ca s’a apropiat de mine. A baut din paharul lui, apoi m’a sarutat, astfel obligandu’ma sa beau. Ma privea fix in ochi, in timp ce ma obliga sa inghit alcoolul. Mi’am inchis ochii, iar corpul meu parca era inert. Nu stiam ce sa fac, mai ales ca bausem asa ceva. Dar nu asta conta. Nu imi pasa ca pusese asa ceva in gura, ci de faptul ca tipul pe care il placeam, imi furase primul sarut, doar pentru a ma face sa beau. S’a asezat pe fotoliul din fata mea, in timp ce eu imi lasasem privirea in jos. Nu stiam ce sa spun, mai ales ca simteam nevoia sa plang. Il cunosteam de putin timp, dar aveam o senzatie ciudata. Simteam ca pot avea incredere in el, desi la prima vedere parea un tip rau. In cele din urma a rupt tacerea, iar in timp ce savura acea tigara, ma intrebare :
- Deci tu esti faimoasa prietena a lui Rutherford. Stiai ca iubitul tau face trafic de droguri ca mine ? Cu ce te’a convins sa te culci cu el si cu prietenii lui ? Nu’mi vine sa cred ca esti atat de proasta incat sa te culci cu oricine. Sigur ti’a dat multi bani pentru asta, mi’a spus el in timp ce isi continua tigara.
- Ce stii tu despre mine ? Poate stii mult despre el si despre ce face, dar nici macar nu ma cunosti. Nu sunt iubita lui, ci doar o simpla servitoare in casa lui ! Si nici macar nu m’am culcat cu el sau cu prietenii lui ! Il urasc pentru ceea ce imi face si pentru ca vrea sa ma aduca in patul lui ! In plus, tu ai fost primul pe care l’am sarutat ! Toti barbatii sunt la fel ! Niste gunoaie ! ii spun eu in timp ce incep sa plang, nemaiputand sa rezist.
In acel moment l’am auzit cum incepuse sa tuseasca. Se inecase cu fumul de la tigara. Nu i’am mai simtit mirosul, dar si el incetase sa tuseasca. Simteam cu ma priveste, desi nici nu ma uitam la el. Banuiam sa May era deja ingrijorata din cauza mea. Exact cand am vrut sa ii dau un mesaj, am simtit cum ma imbratiseaza. Era diferit fara de modul in care o facea Kaoru, dar imi placea. Ii simteam parfumul, care ma inebunea de’a dreptul. In final am ajuns sa il imbratisez, de parca el era cel caruia trebuia sa ii spun totul. O cunostea pe May, din vorbele altora si stia ca imi este prietena. Mi’a luat telefonul si a sunat’o. I’a spus ca sunt bine si ca nu ma intorc la bar in seara asta. L’am indepartat si m’am uitat cu teama in ochii lui, care parca imi spuneau ca pot avea incredere in el. Il vedeam cum intra in alta camera. Cat timp lipsisem ma gandeam la cei doi. Kaoru era atat de diferit de el. Ochii lor erau altfel. Gresesc. El era altfel. Nici macar nu am avut curaj sa il intreb cum il cheama. Doar am tipat ca proasta la el. L’am vazut iesind din acea camera cu un prosop si un halat alb. M’a luat de mana si m’a dus in camera lui. Mi’a aratat baia si mi’a spus ca nu mi’ar strica un dus.
Am intrat in acea incapere si am ramas surprinsa. Era doar un apartament, dar totusi era enorm, iar toate camerele erau mari. Avea marmura pe peretii baii si gresie pe podea. Ramasesem uimita, dar m’am trezit rapid din visare. Mi’am dat jos hainele si am observat cat de vizibile erau urmele vanatailor. Le’am atins si inca simteam durere. Am intrat in cabina de dus si am dat drumul la apa calda. Simteam cum picaturile imi relaxeaxa trupul. L’am auzit pe el spunandu’mi sa il astept in camera dupa ce ies din baie. Dupa jumatate de ora, terminasem dusul si imi stersesem corpul cu acel prosop. Ma imbracasem cu halatul, dar nu imi uscasem parul. Inca era imbibat de stropii calzi de apa. Iesisem din baie si il vazusem pe el, stand pe pat, in timp ce citea o carte. Langa acesta se afla o tava cu mancare. Imediat ce m’a observat mi’a spus sa ma asez in dreptul lui. Ma privea si zambea in acelasi timp, pana cand observase ceva ciudat. Isi pusese mana pe umarul meu si daduse la o parte halatul, pentru a vedea mult mai bine vanataia pe care o aveam. Imi era frica de reactia lui. Imi lasasem capul in jos, in timp ce am simtit cum imi mangaie parul. A spus ca vrea sa ma ajute, doar pentru ca ma respecta. Ma respecta pentru ca eram printre putinele fete care nu se culcau cu Kaoru si erau in viata.
- Idiotule ala ti’a facut asta pentru ca nu ai vrut sa te culci cu el, asa’i ? Nu iti face griji, micuto ! Se pare ca am avut noroc ca te’am intalnit si chiar si tu l’ai avut. Banuiesc ca vrei sa imi stii numele asa’i ? Akira Akasaka. Vei ramane in seara asta la mine. Eu voi dormi pe canapea, iar maine voi veni cu tine sa iti dai demisia din casa aluia. Poti continua sa lucrezi la bar daca vrei, mi’a spus inainte de a ma saruta pe frunte si a ma lasa sa dorm.
In acea seara descoperisem un adevarat inger si nu stiam daca este real. Il iubeam doar de la prima vedere, desi el cred ca doar simtea mila pentru mine. Desi am plans in noaptea aceea, mi’am dat seama ca trebuie sa profit de aceasta sansa.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://love-anime-world.forumgratuit.ro
dikarasu
Daimyo
Daimyo

Numarul mesajelor : 395
Data de inscriere : 06/08/2009

MesajSubiect: Re: A true love [ some places + 18 ]   Sam Aug 29, 2009 12:28 am

woooow!!!!! :shock: e soooper tareeee!!!!!!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rima Touya
Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: A true love [ some places + 18 ]   Sam Aug 29, 2009 2:54 am

Gomen =))) n'am vazut unde postez. Era ora 3 de Dumnezeu =)) Rog un moderator sa mi'l puna la fiction :| Onegai. Jur ca nu se mai repeta chestia.
Sus In jos
anaoha
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 888
Varsta : 23
Localizare : Valenii de Munte
Data de inscriere : 26/05/2008

MesajSubiect: Re: A true love [ some places + 18 ]   Sam Aug 29, 2009 7:32 am

Scrii foarte frumos :)
Abia astept sa vad ce se mai intampla heart

Ronin
Ronin

MesajSubiect: Re: A true love [ some places + 18 ]   Joi Sept 10, 2009 1:52 am

A true love

Ch. 2 : Stolen innocence and first night with him

Akira se tinuse se promisiunea pe care mi’o facuse. A doua zi, mi’am luat vechile haine si am fost sa imi dau demisia. Parintii mei s’au suparat pe mine si mi’au spus ca ma regeaga ca fiica. M’a durut sa aud asta, dar nu aveam ce face. Nu vroiau sa ma mai vada. Stateam in masina lui Akira si incercam sa ma calmez. El a observat ca nu ma simt bine. M’a dus la cele mai bune magazine si practic, m’a obligat sa imi cumpar ce vroiam. Acesta a fost doar inceputul. Am fost si la cele mai scumpe magazine de bijuterii si parfumerii. Totul era ciudat pentru mine, dar din ultimul magazin iesisem complet schimbata. O bluza alba cu un decolteu ce imi punea in evidenta sanii, alaturi de o vesta de blugi neagra, iar in locul obisnuitei fuste de blugi, purtam o pereche de pantaloni trei’sferturi negri cu lanturi imprejurul lor si o pereche de pantofi cu toc. Luase fara sa stiu o cruce de argint pe care mi’o pusese la gat, spunand ca este doar un simplu cadou, apoi m’a dat cu parfum, spunand ca desi sunt perfecta mai lipseste ceva. M’a plimbat prin tot orasul, ducandu’ma la stilistii lui personali, pentru a’mi aranja parul si a’mi ingriji unghiile. Ma simteam bine in compania lui si chiar isi daduse jos manusile, pentru a ma tine de mana. Inainte de a ne reintoarce acasa, m’a dus la unul din restaurantele pe care le frecventa. Desi totul era nou pentru mine, ma acomodasem destul de repede. Cand ma invitase la dans, simteam ca voi lesina, dar acceptasem. Nu ma puteam trezi din acel vis. Eram fermecata de ochii lui si chiar nu il calcasem pe picioare, asa cum credeam. La final, comandase inghetata de ciocolata si descoperisem ca aveam ceva in comun. Desigur ca am inceput sa ne prostim si am ajuns putin murdari, dar asta s’a rezolvat rapid.
Akira m’a adus la apartament pe la ora cinci, apoi a plecat spunandu’mi ca are niste afaceri de rezolvat. Ma asteptam sa ma sarute pe frunte, dar nu a facut’o. Imi sarutse buzele atat de pasional, muscandu’ma din cand in cand, in timp ce mainile lui se plimbau pe sub bluza mea. In final a reusit sa plece, incuind usa si lasandu’mi o copie a cheii. Mersesem in camera lui si ma asezasem in pat. Nu imi venea sa cred, dar zambisem. Imi aruncasem hainele pe pat, luand un halat si mergand la dus. Simteam cum picaturile fine si calde ale apei imi rasfata trupul. Imi intrase putin sampon in ochi, dar nu conta. Zambeam si eram fericita. Cand am iesit din cada, apa ce se scurgea de pe corpul meu atingea gresia rece. Reusisem sa imi sterg trupul de acei stropi, punand halatul pe mine. Imi lasasem parul ud, intrand in camera. Mergeam spre pat si ma asezasem pe suprafata moale. Adormisem din cauza oboselii, dar o usa trantita ma trezise. Ma speriasem si inca eram buimaca. In camera intrase Akira, care abia se tinea pe picioare. Venise spre mine si am simtit ca miroasea a alcool. Am vrut sa scap, dar nu am reusit. Ma impiedica de fiecare data. S’a intamplat ceva ce nu m’as fi asteptat. Nu doar ca era baut, dar era si drogat. Nu era constient de ceea ce face, dar nu vroiam sa fiu violata. Isi daduse camasa jos si continua sa ma sarute cu forta. Uneori imi musca buza inferioara pana cand simtea gustul sangelui. Imi legase mainile de pat cu ajutorul camasii lui. Imi desfacuse halatul si incepuse sa imi maseze sanii in timp ce ma saruta pe gat, lasandu’mi semne, alteori muscandu’ma pana cand simtea gustul sangelui. Incepuse sa ma sarute pe abdomen, privindu’ma unoeri. Imi mangaia picioarele, dar desi era un viol, tremuram de placere. Stiam ca trebuia sa urasc asta, dar nu aveam cum. Se dezbraca complet, aruncandu’mi halatul in cealalta parte a camerei. Incepuse sa ma sarute din nou, muscandu’mi iarasi buzele, in timp ce mana lui imi cerceta zonele corpului, pana cand am scos un mic geamat de placere. I’am dat satisfactie, lucru care l’a inebunit mai mult si nu a mai tinut cont de ceea ce i’am zis cu o zi in urma. Fara a ma menaja, ma penetra puternic, uitand de faptul ca eram virgina. Am tipat din cauza durerii, in timp ce sangele se prelingea pe piciorul meu. Akira nu parea ca regreta, dar nici macar nu era constient. Continua sa ma violeze, facand miscari de dute’vino, sarutandu’ma in tot acel timp. Lacrimile imi udasera chipul de mult timp, iar eu nu mai puteam spune nimic. Lenjeria patului era patata, la fel si adolescenta mea. In final isi daduse drumul in mine, nefolosind un prezervativ. Se prabusise peste mine, gafaind. Ma simteam murdara, desi nu era vina mea. Lacrimile nu doreau sa se opreasca, ci continuau sa cada. In timp ce Akira dormea langa mine, eu plangeam. Abia catre ora unu am reusit sa adorm.
Dimineata sosise destul de repede, iar eu inca eram obosita dupa noaptea precedenta. Akira se trezise inaintea mea si mersese sa faca acel dus de dimineata. A stat cam o ora in baie, apoi a iesind, migrena nelasandu’l in pace. Atunci a realizat ce a facut. A vazut lenjeria patului, ma vazuse pe mine fara haine si in final, cand daduse acel cearceaf la o parte, vazuse urme de sange. Observase ce facuse si se simtea josnic. Stia ca ranise o persoana pe care trebuia sa o protejeze. A vazut ca inca plangeam, desi nu ma trezisem. Ma lasase sa dorm si iesise din camera. Am profitat de acel moment pentru a ma da jos din pat. Intreg corpul ma durea, abia reusind sa ajung in baie. Lasasem cearceaful sa cada pe gresie si observasem ca este apa calda, curata in cada. Am profitat de acel lucru si am pus mult sapun. Aveam telefonul cu mine si ma jucam cu apa. Am auzit soneria si am raspuns, desi nu ma simteam in stare de nimic.
- Yuki ! De ce nu mi’ai spus ca nici astazi nu vii la serviciu ? S’a intamplat ceva si nu vrei sa vorbesti despre asta ?
- May…daca ai stii cata nevoie am de tine. Ieri seara…Akira era sub influenta drogurile si a alcoolui si m’a violat. Ma simt groaznic. Am nevoie de tine. Te deranjeaza daca vin acum sa vorbim ? o intreb eu plangand.
- Yuki…sigur ! Poti veni cand vrei. Te voi astepta ! Nu uita ca te iubesc, prostuto ! Bye’Bye !
- Si eu te iubesc May…Bye !…
Am stat in cada aproximativ o ora si nu stiam ce sa fac. Sa il iert pentru ce a facut sau sa dispar si sa stau cu May care m’a invitat de atatea ori la ea ? Nici macar nu stiu care e cea mai buna alegere. Probabil Akira ma va implora sa raman cu el, spunand ca nu a fost intentionat. M’a intrebat daca poate intra in baie, iar eu ca proasta l’am lasat. Am vazut in ochii lui ca regreta ce a facut si m’am gandit ca poate este o sansa sa fie diferit de ceilalti baieti. Am fost surprinsa cand mi’a spus ca pot pleca daca vreau sau daca am nevoie de timp de gandire in luarea unei decizii. Nici macar nu stiu cand s’a ridicat, dar stiu ca m’a sarutat pe frunte, apoi a parasit camera. Inca ii simteam atingerea pe pielea mea. Am inchis ochii si am inceput sa gandesc. Banuiesc ca am adormit in cada, pentru ca atunci cand m’am trezit eram in pat. Mi’am deschis ochii, pentru ca apoi sa ma ridic brusc si sa privesc in jurul meu. Am vazut ca eram invelita cu patura, pentru a nu raci. Eram imbracata intr’o camasa de noaptea neagra. Mi’am tras genunchii la piept si mi’am lasat capul pe ei. Nu stiam ce sa fac. Nu eram sigura de nimic. Era deja ora opt, iar eu trebuia sa fiu la bar. In momentul in care m’am ridicat din pat, inca simtisem durere in partea de jos a corpului. Am ignorat’o si m’am indreptat catre sifonier. Am observat ceva ce imi placuse, desi nu era caracteristic mie. O rochie alba, o treime din ea fiind invaluita de negru. Am zambit si am pus’o pe mine. Chiar imi venea bine. Am cautat pantofii negri, apoi m’am dus in fata oglinzii. Mi’am aranjat putin parul, lasandu’l desprins. Am folosit putin machiaj, pentru orice eventualitate. Mi’am luat telefonul si am realizat ca nu era al meu. La inceput am crezut ca este al lui Akira, dar cand am cautat contactele din agenda, mi’am dat seama ca imi schimbase telefonul. In final reusisem sa ma aranjez si am plecat.
Ma plictisisem de acel drum lung, mai ales cand stiam ca trebuie sa merg printre toate acele gasti de acolo. Imi era frica. Chiar in acel moment trebuiau sa apara alti idioti care nu aveau ce face. M’am dat in spate pana cand m’am lovit de cineva. Am fost surprinsa sa vad ca erau chiar tipii de ieri. Intr’o secunda, cealalta gasca a fugit, in momentul cand ei le’au spus ca eu sunt " iubita " sefului. Mi’au spus sa plec, iar eu desi eram uimita le’am multumit si am mers pana cand am disparut din raza lor vizuala. Nici nu ma uitam pe unde merg, dar am vazut o schimbare. Datorita faptului ca eram " iubita " lui Akira cum au zis acei baieti, toti care aflasera asta, incepusera sa se poarte frumos cu mine, dar nu imi pasa. Ii ignoram pe cei pe care nu ii suportam. Reusisem sa ajuns in sfarsit la barul unde lucram, iar Dante si Shou m’au imbratisat de cum m’au vazut, incepand sa imi puna tot felul de intrebari. Le’am raspuns, mintindu’i putin, apoi am reusit sa intru in local si mi’am luat locul la bar, punand pe acea masa tot ceea ce cereau clientii. May abia tinea pasul cu comenzile, asa ca i’am zis sa facem schimb. A acceptat si se uita la mine, neputand sa inteleaga cum se reuseam sa ma misc atat de repede, desi aveam tocuri. Radeam impreuna si atunci cand nu mai aveam comenzi reusisem sa ii povestesc totul. M’a inteles si m’a imbratisat, iar eu i’am raspuns. A inceput sa imi dea sfaturi, asa cum faceam mereu una cu cealalta. Am inteles ce vroia sa spuna si ma gandisem sa ii dau o a doua sansa lui Akira. Radeam cu May care imi povestise tot ce se intamplase. Cand ii pronunta numele lui Shou radia de fericire si observasem asta si in comportamentul lui. Am inceput sa ii spun ca le urez fericire, iar ea se inrosise si incerca sa ma faca sa incetez. Am inceput sa radem pana cand ea a inghitit in sec. Mi’a facut semn, iar cand am vazut cine ma cauta am incremenit. Parintii mei vroiau sa imi vorbeasca, desi mi’au spus ca nu vor sa ma mai vada. Am acceptat sa discut cu ei si am lasat’o pe May alaturi de Shou, pe care il chemasem sa imi tina locul. Mi’am invitat parintii in camera in care stateam eu si au fost uimiti cand m’au vazut cu o tigara in mana. Toti fumau, pana si May, iar eu incepusem sa fac ca ei. Imi placea gustul tigarilor, dar cele pe care le fuma Akira, puteam spune ca le ador, alaturi de cele ale lui May, care a fost incantata de faptul ca I’am recomandat alta marca de tigari. Atunci le’am vazut expresia si am ramas putin uimita, pana in momentul in care mama a inceput :
- Yuki, de ce ai plecat din casa lui Kaoru ? Iti era bine acolo si macar te aveam langa mine. Te rog sa te intorci cu noi si sa renunti la slujba asta de doi bani. Te implor sa renunti si la Akira. Este doar un traficant de droguri, un nenorocit. In curand vei ajunge o drogata, imi spusese ea, nestiind ca in ciuda faptului ca ma violase, eu il iubeam si era un drog pentru mine.
- Mama…tata…nu imi pasa ce credeti voi. In vila acelui traficant de minori nu ma intorc. Nu e atat de bun cum crezi tu si chiar m’am saturat sa fiu maltratata de el. La Akira nu voi renunta pentru ca il iubesc si este ca un drog pentru mine. Poate nu vei crede, dar stiu ca si el ma iubeste, ii spun eu in timp ce continuam sa fumez.
- Yuki, vreau sa stiu ceva. Daca tot spui ca il iubesti pe Akira si continui sa minti in legatura cu Kaoru, spune’mi…te’ai culcat cu el ? Ai fost a traficantului ala nenorocit ? Vreau sa imi spui daca te’ai culcat cu acel om bun de nimic, al carui viitor va fi inchisoarea ! ma obligase tata sa ii raspund, fiind destul de furios.
- Da ! M’am culcat ieri seara cu Akira ! De ce…
Nu am mai reusit sa imi termin fraza. Palma tatei peste fata mea m’a oprit. M’a uimit in ochii lor, iar mama mai avea putin si plangea. Tata, in schimb, parca vroia sa ma omoare pentru ca facusem asta. Mi’am asezat palma peste obrazul meu care deja se inrosise. Am vrut sa spun ceva, dar in acel moment, usa a fost trantita cu putere. M’a uimit faptul ca cel care facuse asta era insusi Akira. A venit langa mine si m’a tras in bratele lui. Era ciudat acel sentiment. Desi imi era greu sa cred, el chiar ma proteja si avea curajul sa imi infrunte parintii. Ii spunea tatalui meu ca nu ma va parasi, ci va ramane cu mine. Am vazut ca avea un pistol la el, dar stiam ca e ceva obisnuit. Tatal meu observa arma si incepuse sa abereze, spunand ca intr’o zi ma va omori. Am vazut ca a scos ceva din buzunarul pantalonilor. Am ramas de’a dreptul socata cand m’a intrebat daca vreau sa fiu sotia lui in fata parintilor mei. Mama si’a dat seama cat de cat ca Akira nu era atat de rau, dar tatal meu nu era de aceeasi parere. A spus ca nu accepta casatoria, dar Akira se mentinea pe pozitii. M’a sarutat de fata cu ei, iar eu ii raspunsesem, desi inca nu uitasem ce mi s’a intamplat noaptea trecuta. Se uita la mine, iar apoi mi’a zis ca ramane el sa vorbeasca cu el. Am plecat din camera si am mers la May. Am renuntat la idee cand am vazut’o atat de euforica alaturi de Shou. Am continuat sa servesc clientii, spunandu’le celor doi ca ar trebui sa mearga in camera daca vor sa se sarute. S’au inrosit la fata si au plecat.
Serveam clientii si observasem ca tocmai se intorsese seful, alaturi de o fata draguta. Nu am recunoscut’o din prima, dar mi’am dat seama ca era sora lui May. Desi erau identice la trup, singura diferenta era culoare ochilor si a parului. In timp ce May avea ochii verzi si era bruneta, sora ei avea ochii albastri si era roscata. Eric, seful meu si al lui May, m’a intrebat unde este ea. I’am spus doar ca este ocupata cu Shou, apoi am tusit. A inteles ce vroiam sa zic si mi’a dat cinci invitatii. A parasit barul spunand ca il putem inchide oricand dorim, iar eu am iesit afara si i’am explicat lui Dante situatia. Radea ca de obicei, dar a spus ca vine. Am reintrat in bar si am vazut ca May si Shou erau acolo servind clientii. Le’am dat invitatiile si mi’au spus ca pot pleca sa ascult la usa discutia parintilor mei cu Akira. Am facut cum mi’au zis si doar am auzit cum tipa tatal meu. Am intrat in camera si le’am spus ca il iubesc pe Akira si ca voi ramane cu el, orice ar fi. Pentru a completa acea imagine, i’am sarit in brate si l’am sarutat de fata cu parintii mei. Stiam ca doar am inrautatit lucrurile, dar am facut asta din cauza unui impuls, pe care nu il regretam.
Sus In jos
Mafuyu
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 330
Varsta : 22
Data de inscriere : 16/05/2010

MesajSubiect: Re: A true love [ some places + 18 ]   Joi Mai 20, 2010 11:44 pm

Buna!
De ce nu continui ficul?Mie mie se pare grozav.Te rog mult sa-l continui.
Akira mi se pare ca tine la Yuuki dat el a violat-o.Of!

Oricum continue ficul.

By3 by3 :*
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Blue Rose
Shogun

Numarul mesajelor : 1189
Varsta : 22
Localizare : Here
Data de inscriere : 03/02/2010

MesajSubiect: Re: A true love [ some places + 18 ]   Vin Mai 21, 2010 1:14 am

corect! ficul e pur si simplu uimitor! pune continuarea te rog