Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Diavolul se imbaca de la Prada

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rocker Girl
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 21/07/2008

MesajSubiect: Diavolul se imbaca de la Prada   Mier Sept 17, 2008 10:49 am

Well, cred ca a venit timpul sa discutam putin si despre filmele noi, aparute de curand.
Eu l-am vazut chiar in seara asta, in reluare pe HBO.
Spre marea mea surprindere si dezamagire, am cam supraapreciat acest film, deoarece nu mi s-a parut cine stie ce... As fi vrut sa arate ceva mai mult din transformarea Andreei, si deasemenea sfarsitul sa fi fost mai bun...
Spre marea mea incantare, Meryl Streep, a jucat ca o adevarata profesionista ce este, rolul potrivindu-i-se de minune. :) Parca ar fi fost special facut pentru ea, si sincer cred ca nimeni nu ar fi putut juca rolul Mirandei mai bine ca ea What a Face

O scurta descriere a filmului:

O tanara care tocmai a terminat colegiul reuseste si se angajeaza ca asistenta personala a unei editoare de la una dintre revistele majore ale New York-ului. Fiind o fata dintr-un oras micut si aceasta este prima ei slujba, nu stie la ce sa se astepte, asa ca incearca sa se descurce prin "apele" pline de rechini ale lumii revistelor de moda, insa partea cea mai grea, si neasteptata, este ca ea trebuie sa fac fata cererilor noii ei sefe, o femeie imposibila, Miranda Priestly.

Acum sa aud si parerile voastre :P
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Midori
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 3243
Varsta : 24
Localizare : Targoviste>.<
Data de inscriere : 31/12/2007

MesajSubiect: Re: Diavolul se imbaca de la Prada   Joi Sept 18, 2008 3:43 am

L-am vazut in vacanta...mi-a placut ff mult...e funny...e dragut
Si eu cand aud multe chestii bune despre un film, cand ma uit nu mi se pare asa bun..cum auzisem lol

Mi-a placut cand a invatat sa se descurce la orice, cum a facut rost si de cartile harry potter...si sefa nu stia ce sa o mai puna sa faca

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://japan-fans.forumotion.com

Diavolul se imbaca de la Prada
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Stuff :: Filme-
Mergi direct la: