Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Daca citesti asta cu mana pe mouse...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Makoto Shimura
Ex-Moderator

Numarul mesajelor : 1130
Localizare : Da.
Data de inscriere : 05/07/2008

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Joi Iul 09, 2009 7:48 am

DA! WOOOOW! Ce se potriveste! Simt asta de vreo ora O_O""""
nota: lol

Daca citesti asta cu mana pe mouse va ciocani la usa o batranica scunda care iti va cere sa ii incalzesti cafeaua la ibric si atunci cand termini o sa ti-o toarne pe tine si iti va devora capul si intestinele =.=
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ayaka
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 32
Varsta : 23
Localizare : Over the rainbow
Data de inscriere : 22/01/2009

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Joi Iul 09, 2009 7:07 pm

nota: :|

Daca citesti asta cu mana pe mouse, o sa incepi sa auzi un monstru din tone de tentacule, care scuipa cadavre, cum iti spune ca Japania s-a mutat cu 5 cm de pe harta.
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Vin Iul 10, 2009 2:32 am

5 cm nu are nimic :onigiri:

nota: :D

Daca citesti asta cu mana pe mouse se va lua curentul =_=.
Sus In jos
black_cherry
Ninja
Ninja

Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 20/05/2009

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 14, 2009 3:26 am

norocul meu ca nu aveam mana pe mouse
daca citesti acest mesaj cu mana pe mouse vei cadea de pe scaun
Sus In jos
ebina midori
Gaijin
Gaijin

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 21
Localizare : undeva prin bucureshty ^___^
Data de inscriere : 30/07/2008

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Dum Iul 26, 2009 7:26 am

iar?!
daca citesti acest mesaj cu mana pe soricel in aproximativ 20 de minute persoana iubita iti va declara dragostea si peste 10 zile te va parasi.
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Dum Iul 26, 2009 11:38 am

pacat ca nu am asa ceva :lool lol

daca citesti asta cu mana pe maus vei vomita pe mama ta cand iti va da sa mananci cartofi prajiti ^^
Sus In jos
Blue Rose
Shogun

Numarul mesajelor : 1189
Varsta : 22
Localizare : Here
Data de inscriere : 03/02/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Lun Feb 08, 2010 1:28 am

bine ca mama nu imi da cartofi prjiti
daca citesti acest mesaj cu mana pe mouse te vei simti rau
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myspace.com/I-live4music/
little.sakura
Ninja
Ninja

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 24/12/2009

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Lun Feb 08, 2010 6:36 am

nu cred in asa ceva
Sus In jos
Blue Rose
Shogun

Numarul mesajelor : 1189
Localizare : Here
Data de inscriere : 03/02/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Lun Feb 08, 2010 7:16 am

trebuia sa pui si tu lol

pun eu
daca citesti acest mesaj cu mana pe mouse,iti va bate la usa miyavi , tu ii vei deschide si vei ramane socata, el va intra la itine in casa si iti va fura 1 \ron sa isi ia paine ca a ramas fara, tu il vei urmari si el se va intoarce si iti va sparge o rosie in cap lol
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myspace.com/I-live4music/
Mafuyu
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 330
Data de inscriere : 16/05/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Vin Mai 21, 2010 11:11 am

lol lol lol tare tare
Daca citesti asta cu mana pe mouse mama ta iti va gati piept de pui iar nopatea gaina o sa vina sa te bata ca i-ai manacat pieptul cu tot cu sutien lol
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Sam Iun 19, 2010 12:21 pm

nota: lol LOL haha
Daca citesti asta cu mana pe mouse vei fi violat/a pe strada de un copil de 6 ani cu muschi imensi iar apoi vei fi aruncat/a la gunoi si lasat/a sa putrezesti pana cand Dan Diaconescu iti ia cadavrul si il pune pe masa la OTV live sa isi faca audienta ^^
Sus In jos
Mafuyu
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 330
Data de inscriere : 16/05/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Lun Iun 21, 2010 12:46 pm

Omg :shock:
Dacă citești asta cu mâna pe mouse vei fi sărutat/sărutată de persoana pe care o iubești si îți v-a declara dragostea lui/ei.
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Lun Iun 21, 2010 11:20 pm

Aveam mana pe maus. Da. Siiigur :)) Pacat ca nu iubesc pe nimeni :))))))))))
Daca citesti asta cu mana pe maus vei fi muscat/a de o albina cu 3 capete care canta la acordeon si spune mantre in tibetana XD
Sus In jos
nanory
Daimyo
Daimyo

Numarul mesajelor : 436
Varsta : 20
Localizare : Pe Marte ...
Data de inscriere : 27/04/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mier Iun 23, 2010 7:23 am

lol Lol, Mako aveam mana pe mouse! lol
Nota: lol
Daca citesti asta cu mana pe mouse iti voi da o un trandafir cu spini, te vei intepa in ei si o sa mori de durere :twisted:
Sus In jos
MiiutaChan
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 24
Localizare : ^_^
Data de inscriere : 06/06/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Joi Iun 24, 2010 3:14 am

lol

Daca citesti asta cu mana pe mouse o sa i-ti iasa din PC Hanah Montana si o sa se sinucida(poate scapam de ea) :P
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://janggeunsukromania.myforumgratuit.ro/
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Joi Iun 24, 2010 1:31 pm

GAHHAHAHAHA lol Inca cineva care face glume cu Miley Cyrus. Sheesh, ce kitsch e fetita aia.
Daca citesti asta cu mana pe mouse vei lesina si te vei trezi intr-o padure plina de copaci roz cu crengi orizontale ce se leagana in voia vantului in care exista doi sori si un corb de proportii gargantuane cu ochii negri stand pe iarba care va emite un raget puternic la tine dupa care te va insfaca de membrele inferioare, ti le va rupe si va arunca restul corpului in aer. Corpu-ti va cadea din nou pe iarba dar din cauza impactului puternic se va sparge in nenumarate bucatele care vor fi ciugulite de acest corb infometat ^.^
~CRARGH!~
Sus In jos
Ayumi
Ninja
Ninja

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 03/07/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Lun Iul 12, 2010 5:20 am

nu aveam mana pe maus :)).....pe mine ma inspaimanta mai mult copacii aia roz ...
Nota: What a Face cheers
Daca citesti asta cu mana pe mouse vei fi bantuit de cele mai negre cosmaruri ale tale si vei incepe sa vezi peste tot in jurul tau pe papusa Chuky care te asteapta sa adormi ca sa isi poata incepe planul mlefic :twisted: ..............si are pregatit pentru tine un lucru oribil :evil: ..........o frizura de pundel :: . haha somn usor ^^ devil
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 13, 2010 2:48 am

hahaha

Daca citesti asta cu mana pe maus vei.. vei primi un trandafir frumos in fata usii cu un mesaj lasat langa el <3 ^.^
Sus In jos
Ayumi
Ninja
Ninja

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 13, 2010 2:54 am

O_O aveam mana pe maus ......mai bn as primi un sarpe ca animal de companie decat un trandafir T.T

Nota: cheers

Daca citesti asta cu mana pe maus o sa mergi in vizita la bunicaa =))) lol!
Sus In jos
Miiiu
Hatamoto
Hatamoto

Numarul mesajelor : 239
Localizare : wherever i wanna be
Data de inscriere : 08/04/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 13, 2010 2:59 am

chiar am sa merg:P

daca citesti asta cu manma pe maus o sa se blocheze televizoarele din casa ta pe Disney Channel la Hannah Montana
Sus In jos
Ayumi
Ninja
Ninja

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 13, 2010 3:06 am

O_O.......
Nota: lol
Daca citesti asta cu mana pe maus o sa ploua in urmatoarele ore (ar prinde bine o ploaie )
Sus In jos
Miiiu
Hatamoto
Hatamoto

Numarul mesajelor : 239
Localizare : wherever i wanna be
Data de inscriere : 08/04/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 13, 2010 3:10 am

nuuX_X aveam mana pe maus

daca citesti asta cu mana pe maus o sa te violeze o baba lesbianca, o sa te taie in sute de bucati mici, o sa te puna intr'un sac si o sa te arunce in cea mai apropiata apa.
Sus In jos
Ayumi
Ninja
Ninja

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Mar Iul 13, 2010 3:17 am

.... NU AVEAM MANA PE MAUS
Nota: affraid No

Daca citesti astacu mana pe maus cand ai sa mergi pe strada in pijamale somnabul/a umbland ca un zombie si spunand ,,Aacati-l pe Obama!'' devil
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Vin Iul 23, 2010 2:43 am

asta-i viata lol daca ala e destinul meu... asta este lol

Daca citesti asta cu mana pe maus o sa fi violat/a de un polonez (un cremwurst d-ala gigantic, reminiscent of a d***) in gura ^_^
Sus In jos
Chibi
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 278
Localizare : Far away...
Data de inscriere : 21/07/2010

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Vin Iul 23, 2010 2:47 am

WTF !? o_o
Daca citesti cu mana pe maus ai sa fii calcat/a de masina aruncandu-ti intestinele pe fata bf/gf .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Daca citesti asta cu mana pe mouse...   Astazi la 8:53 pm

Sus In jos

Daca citesti asta cu mana pe mouse...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Stuff :: Jocuri-
Mergi direct la: