Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

mass-uri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Midori
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 3243
Varsta : 24
Localizare : Targoviste>.<
Data de inscriere : 31/12/2007

MesajSubiect: mass-uri   Lun Mai 26, 2008 7:36 pm

These things are soooo annoying!!!!
Dadeam si eu cateva dar nu de genu: vreau si yo un comm/cine ma ube sa dea buzz etc etc

cateva mass'uri mai funny:

CITESTE CORECT! Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg. E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn de a rentositcui detale (Scuze de mass dar e prea tare faza)

De necrezut dar adevarat!!!! scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa shift+alt+ctrl+tab+esc+enter+del+F1+F2+F3+F4+F5+F6+F7+F8+F9+F34, apoi restarteaza calculatorul apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse shi joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog

██████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult.... o excursie in fata usii....

Daca nu il dai mai departe, jur ca nu ai suflet… Un copil are nevoie de bani pentru: droguri, alcool, tigari si curve; Salvati o viata……..va rog ajutati!!!!!…………

SPECIAL PENTRU CEI CU MASS-MANIA: Aho! Aho! copii si frati! Voi tzarani si retardatzi, copii prosti, handicapati... manelisti si alti kktzi! Analfabetzi si ratatzi... statzi pe blat si nu miscatzi... si cu mass-uri incetatzi... ca eu sunt miserupist... si ma doare`n **** fix... de noroc si de iubire... de destin si nemurire... de bancuri seci, cretine... tzine pentru tine... v`ash bate`n cap non-stop pe totzi...Dragi cretini si idiotzi!

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna...!!!!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna....

Somnoroase profesoare-mihai eminescu

m-am trezit LUNI....si m-am gandit MARTI....sa ma duc MIERCURI la scoala .....da cand am vazut JOI ca vine VINERI mi-am zis ce dreaq sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera ... RESPEKTATI PROGRAMU !!

-Esti manelar ? "Dansezi" ca un babuin cand vede banane ? Te-ai saturat sa fii batjocorit de toata lumea ? Ai mai putine clase ca trenul ? Porti haine cu inscriptii gen "Harrison" , "De puta madre" sau "Gigolo italiano" ? E timpul sa iti dai foc ! Tu adu 2 litri de benzina ca de restul ne ocupam noi ! Sustineti CAMPANIA ANTIMANELE !!! massu' asta trebuie plimbat. . . . do your thing ! ..

------------------------------------
| |
| Razuieshte acest talon |
|shi itzi potzi cumpara |
| un monitor nou |
-------------------------------------

ATENTIUNE !!!!!!!!!!!!! DRAGI OBSEDATI DE MASSURI TAMPITE !!! CITITI SI INVATATI CA TARE PROSTI MAI SUNTETI Aviz pentru amatorii de massuri: 1. Directorul de la Yahoo nu inchide Yahoo-ul ... nu'i atat de prost 2. Nu e nici un copil cu grupa sanguina abcxyz care moare de plictiseala acuta in Koreea comunista... 3. Nu iti apare iubirea adevarata pe monitor daca restartezi de 5 ori compu, sari de 3 ori pe geam si iti omori toata familia cu o surubelnitza 4. si daca tot credetzi in d`zeu meretzi dreq`lui la biserik si va rugatzi 5. Rugam toti amatorii de mass sa fie dragutzi si sa se sinucida, sau sa roage pe cineva sa ii execute... Multumim, Directia Anti-tembelism !

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://japan-fans.forumotion.com
Ayame
Gaijin
Gaijin

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 09/07/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Mier Iul 09, 2008 12:17 pm

Mda aceste mass-uri mi se par de-a dreptul tembele avand in vedere ca am primit "textuletele" de mai sus de peste 100000000 pot spune ca acum mi se par vechi, expirate etc...Sau mai sunt mass-uri de genu " CTARESCU cand intri buzz me"....nu trebuie neaparat sa dai mass dar cum unii nu au ce face sau vor sa para intereseanti ...asta e trebuie sa-i suportam si pe astia din pacate... :)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
cherry_blossom
Hatamoto
Hatamoto

Numarul mesajelor : 239
Varsta : 22
Localizare : far away in tokyo
Data de inscriere : 07/07/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Joi Iul 10, 2008 1:39 am

Massurile sunt ingrozitoare, inutle si o pierddere totala de timp. :x
Sus In jos
Makoto Shimura
Ex-Moderator

Numarul mesajelor : 1130
Localizare : Da.
Data de inscriere : 05/07/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Mier Iul 30, 2008 1:27 pm

ma enerveaza massurile idioata ^^ din fericire ignore-list-ul meu este foarte hepi ^^ acolo sunt adunatzi totzi mass-erii ^^ yaaay
Sus In jos
Midori
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 3243
Localizare : Targoviste>.<
Data de inscriere : 31/12/2007

MesajSubiect: Re: mass-uri   Mier Iul 30, 2008 8:10 pm

si la mn la fel da nu mai am loc in ignore list cry cred ca o sa-mi fac alt id

僕の前に道はない、僕の後ろに道はできる
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://japan-fans.forumotion.com
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: mass-uri   Mar Aug 05, 2008 1:56 pm

cum sa nu mai ai loc ?:| da cati ai in ignore list?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: mass-uri   Joi Aug 07, 2008 9:33 am

ignore list suporta cam 300 id-uri:D
Mda, alt id e o solutie:D Am incercat-o , a mers, sunt 'hepi' :D
Sus In jos
Michiko
Phantom mod

Numarul mesajelor : 1203
Varsta : 25
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 16/03/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Sam Aug 30, 2008 1:16 pm

Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg.” E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn de a rentositcui detale.

iata un mass :))
Sus In jos
Rock Bird
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 28
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/12/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Dum Dec 07, 2008 4:48 am

Trăiești în țara unde s-a stârpit corupția din rădăcină.
Trăiești în țara unde politicianul este în slujba omului de rând.
Trăiești în țara unde mergi cu bucurie la vot, pentru că știi că votul tău contează.
Trăiești în țara unde Iliescu este demult judecat și pus la păstrare pentru crimele comise.
Trăiești în țara unde Băsescu e la închisoare pentru furtul flotei.
Trăiești în țara unde 23 de milioane de oameni nu vor să emigreze.

La mulți ani Române!

Emigrare ușoară…

This one was funny. xD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kidnecro.hi5.com
Makoto Shimura
Ex-Moderator

MesajSubiect: Re: mass-uri   Dum Iun 28, 2009 12:09 pm

CRysS@ I`m YoUr AnGeL ~~th3`:..~b3$7``:..: hei care vreti sa mergeti la vara(din 23 iulie)intr-o tabara la costinesti pret 6 mil 6 sute(cazare si mese) fara transport.E soooper fain Dps profa e sooper de treaba te lasa sa faci ce vrei:D

(nu e mass tampit dar NU AM PUTUT sa nu ma gandesc la alte prostii - "te lasa sa faci CE VREI" lol lol)
Sus In jos
Ayaka
Ronin
Ronin

Numarul mesajelor : 32
Varsta : 23
Localizare : Over the rainbow
Data de inscriere : 22/01/2009

MesajSubiect: Re: mass-uri   Sam Iul 04, 2009 11:08 am

Hmm...In general, nu suport mass-urile de niciun fel, dar cand l-am vazut pe asta, n-am putut sa nu zambesc :):
Bea Suc de portocale! Pentru ca sucul de portocale inseamna sanatate Sanatate inseamna Viata! Viata inseamna Sport! Sport inseamna Premii!Premii inseamna Bani! Bani inseamna Femei! Femei inseamna Sex! Sex inseamna S.I.D.A ! S.I.D.A inseamna Moarte ! Nu mai bea SUC DE PORTOCALE ! Vrei sa mori? Mai bine bea O BERE
Sus In jos
Dark Angel
Hatamoto
Hatamoto

Numarul mesajelor : 125
Varsta : 23
Data de inscriere : 27/07/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Dum Iul 05, 2009 7:45 am

m-bata ai dreptate Ayaka massu-ul asta e haios. Aveti dreptate...toate chestia cu mass-urile este o prostie. Nu vad rostul lor. daca ai ceva sa-i spui unei persoane spune-i...nu trebuie sa dai mass la toata lista...sa stie toti ca u vrei sa vorbesti cu acea persoana.... angryfire
Sau mai sunt mass-uri de genu "Daca vreti sa vorbiti cu un baiat frumos,inalt si solo contactati marius_sexy_the_one. Haideti fetelor, ce mai asteptati?"....DAH....ce ma intereseaza pe mine ca e solo, sau chestii de genu' asta
Sa recunoastem..traim intr-o lume...plina....de....inculti fara ocupatii
crazy
Sus In jos
Blue Rose
Shogun

Numarul mesajelor : 1189
Localizare : Here
Data de inscriere : 03/02/2010

MesajSubiect: Re: mass-uri   Joi Feb 04, 2010 2:39 pm

bine zis dark angel!

si pe mine ma enerveaza la culme massurile!

mai demult jucam adv sau prov ca sa ii enervez pe toti cei care imi dadeau massuri din 10 in 10 minute, acum le dau pur si simplu ignore daca le spun sa nu mai dea massuri si nu inteleg.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myspace.com/I-live4music/
~Kumiko~
Samurai
Samurai

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 21
Localizare : mangalia,constanta
Data de inscriere : 14/10/2008

MesajSubiect: Re: mass-uri   Sam Feb 27, 2010 1:26 am

Eram in banca`...Citeam...Si ghici cine se aseaza in fata mea? ...[profu de mate] Ma gandesc eu Cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine ...Si-mi vine-n cap prenumele lui...gigi..il caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu pe profil pe acolo...Si ce vad ca ii place ..Ghici ce?...Matematica ...Ce fac....Soptesc .."Bai ce-ar merge o ecuatie acuma"...[La fix kt sa ma`auda].... Bai si scoate creta frate...Ma scoate la tabla....Imi da si un 3...Ne imprietenim si pe FaceBook, foarte tare
:cat0:
Sus In jos
Blue Rose
Shogun

Numarul mesajelor : 1189
Localizare : Here
Data de inscriere : 03/02/2010

MesajSubiect: Re: mass-uri   Sam Feb 27, 2010 11:24 pm

l-am primit si eu pe asta lol
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.myspace.com/I-live4music/
Akuma
Taiko
Taiko

Numarul mesajelor : 517
Localizare : Cluj-Napoca ^^
Data de inscriere : 29/03/2011

MesajSubiect: Re: mass-uri   Lun Iun 06, 2011 3:38 am

foarte tari mass'urile astea :)) leam trimis la cativa astatea 2 :
1)De necrezut dar adevarat!!!! scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa shift+alt+ctrl+tab+esc+enter+del+F1+F2+F3+F4+F5+F6+F7+F8+F9+F34, apoi restarteaza calculatorul apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse shi joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog
2)‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡ ‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult.... o excursie in fata usii....
toti aia care imi dadeau mass'uri au iesit de pe mess:)):)) credca au incercat idioti :)):)):))
ms de ajutor astea 2 sunt inpotriva idiotilor :))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: mass-uri   Astazi la 8:53 pm

Sus In jos

mass-uri
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: Stuff :: Anything-
Mergi direct la: