Everything About Japan

AcasaPortalGalerieCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiti | 

Rurouni Kenshin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ciorapyy-kun
Hatamoto
Hatamoto

Numarul mesajelor : 208
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/07/2011

MesajSubiect: Rurouni Kenshin   Dum Apr 22, 2012 8:46 am

Hey se pare ca va aparea in sfarsit un film live action dupa celebrul anime Rurouni Kenshin (Samurai X) . Din cate am inteles toata echipa ce a lucrat la acest film este japoneza , la fel si actorii . Speram ca acest film sa nu fie un alt fail dezamagitor cum s-a intamplat si cu Dragon Ball . :D
Eu unul deabia astept sa apara , trailerul este foarte promitator crab14
Ceva pareri? :p

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ZzbangNoMi
Daimyo
Daimyo

Numarul mesajelor : 403
Localizare : ChildOfSalaj
Data de inscriere : 25/05/2012

MesajSubiect: Re: Rurouni Kenshin   Joi Iun 07, 2012 9:56 pm

woaaaaaaaaaa da ce tare-i ma!!
sunt sigur ca o sa fie marfa,din trailer arata beton !
pe sfarsit cand alearga Kenshin e asa de badass si chiar la sfarsit cand apare cu Sanosuke,epic walk! like a boss m-tabako
n-are cum sa iasa naspa iti zic yo,mai ales atat de fail ca Evolution ala nu se poate :-j,nici nu pot spune ca ala e dbz movie si cred ca nici n-ar trebui sa se gandeasca asa,cand te uiti la el ar trebui sa te gandesti ca e doar un film cu asemanari si nu ca vrea sa fie DBZ live movie :-j,ca atat or schimbat lucrurile si o iesit asa de naspa,pfuai,americanii :)),l-or facut pe Goku un adolescent timid si fricos de zici ca-i scos din american pie,ce naiba ala nu-i Goku :-j,Maestru' Testoasa are par negru,arata chiar tanar desi-n anime are peste 300 de ani de la inceputul seriei :)) si nu are par si are mustata si barba alba xD,Bulma par albastru desi in film parca nu era asa,semana cu aia din Tomb Rider :>,mno dar stiti si voi astea si multe alte chestii,asta e doar un film care e inspirat din DBZ si se intampla sa aibe caractere cu nume la fel si alte chestii care sunt si-n dbz,ar fi o explicatie buna ,fail fail .
oricum,ai idee cand apare Rurouni Kenshin? B-)

edit : never mind ...
cica "The film is scheduled for a August 25, 2012 release and the staff "aims to release the film internationally and eventually make a series" "
mai e de asteptat dar o sa fie bun cheers
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://focnoishi.blogspot.ro

Rurouni Kenshin
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Everything About Japan :: About Japan :: Filme japoneze-
Mergi direct la: